Riedučiai K2

Riedučiai K2

riedučiai k2 tinka vaikams Riedučiai yra populiarus visame pasaulyje aktyvas laisvalaikio praleidimo būdas, taip pat tai yra geras sportas teigiamai veikiantis jūsų širdį, sąnarius, laikyseną, koordinaciją, raumenis. Tačiau dažnas važiavęs riedučiais pasakytų, kad tai nepatogu, vargina kojas, pėdas, jaučiamas skausmas ar kitoks diskomfortas. Augant žmonių lūkesčiam, auga ir siūlomų prekių kokybė. K2 visiškai pakeitė žmonių suvokimą apie riedučių kokybę, patikimumą ir patogumą. Pradėti gamint Seatle, Washingtone, K2 riedučiai visada buvo vieni lyderiaujančių industrijoje. K2 siūlo minkštą įdėklą bate, kuris yra toks patogus, jog jausmas , kad dėvi paprastus sportbačius, tačiau koja laikoma tvirtai ir tokiais riedučiais gali drąsiai važiuoti pačiu ekstremaliausiu stiliumi. Didelis K2 riedučių pliusas yra jų pralaidumas orui, tad koja nekaista. Minkštas batas gaminamas iš tinklelio ir sintetinės odos leidžia orui cirkuliuoti, bet tuo pačiu garantuoja komfortą ir tvirtą kojos prilaikymą.

Riedučiai K2 gaminami fitnesui, kasdieniniam važinėjimui, lenktynėms ar ekstremaliam važiavimui. Kiekvienas modelis gaminamas būtent pagal savo paskirtį ir yra aukščiausios kokybės. Atidžiau apžiūrėję parduotuvėje esančius riedučius, pastebėsite, kad kiekvienas modelis yra šiek tiek kitoks, kitokios formos, dydžio, medžiagų, su kitokiais ratukais.

Riedučiai K2 su BOA

Gaminant šiuos riedučius buvo visiškai naujai pažvelgta į jų užsidėjimo ir užsegimo, reguliavimo procesą. Keleta K2 modelių turi BOA technologiją, kuri leidžia žymiai patogiau ir greičiau riedučius nusiimti, užsidėti be reguliuoti suveržimą. Tokius riedučius galite rasti čia.

Apie K2 riedučius

K2 riedučiai ir jų nauja „minkšto bato“ technologija sukėlė revoliuciją riedučių industrijoje. Stipriai pakilo komforto kartelė ir riedučių išnaudojimo galimybės. Iki tol riedučiai buvo kieto plastiko, nepatogūs, varginantys, tačiau su “ minkšto bato “ technologija riedučiai tapo tinkami tolimesnėms, ilgesnėms kelionėms bei tapo patogiau valdomi ekstremaliomis sąlygomis.

K2 riedučiai vaikams

riedučiai k2 vaikams K2 puikiai tinka mokytis važiuoti riedučiais ir norint tobulinti įgūdžius. Tokie patogūs ir lengvai reguliuojami riedučiai yra labai mėgstami vaikų. Kadangi su jais taip greitai nepavargsta ir nešunta kojos, važiavimo intervalai gali būt gerokai ilgesni, o dėl plačios dydžio reguliavimo gamos riedučiai gali būti tinkami skirtingo amžiaus vaikams.Daug naudingos ir įdomios informacijos apie riedučius vaikams gali rasti čia

Close Menu