Riedučiai moterims

Važinėjimasis riedučiais turi daug pliusų. Tai yra puiki treniruotė , taip pat smagus užsiėmimas lauke, kuriuo gali užsiimti su draugais. Riedučiais važinėti gali įvairiausio amžiaus žmonės. Tačiau, kad galėtumėte iš tikrųjų mėgautis važinėjimu turite pasirinkti tinkamą įrangą. Moterys turi rinktis būtent joms kurtus riedučius, kadangi riedučiai moterims yra kurti taip, kad tiktų būtent moters pėdai.

Riedučiai moterims turi platesnę priekinei pėdai skirtą dalį, tačiau siauresnę kulno dalį. Riedučiai moterims yra išskirtiniai ir tuo, kad yra pritaikyti moters blauzdai. Tai svarbu, kadangi moters blauzdos raumenys yra žemiau, nei vyro, tad riedučio forma turi būti kitokia. Vienintelė išeitis, kai moteris turėtų svarstyti rinktis vyriškus riedučius yra ta, kai jos koja yra ganėtinai plati ir riedučiai moterims tampa nepatogūs.
Renkantis moteriškus riedučius svarbu atkreipti dėmesį į riedučių ratukus. Įprastai eilėje surikiuotų ratukų dydis įprastam laisvalaikio važinėjimui būna 70-80mm.
Pagrindinė taisyklė yra tokia, kuo didesni ratukai, tuo greičiau važiuoti yra skirti riedučiai. Tuo tarpu mažesni ratukai labiau tinka manevravimui.riedučiai moterims riedučių tipai Taip pat ratukai skirstomi pagal kietumą. Riedučiai moterims su kietais ratukais šiek tiek geriau rieda ir yra tinkami važinėti įkaistančiais paviršiais, nes bevažiuojant ratukai nuo karščio suminkštėja.
Minkštesni ratukai važiavimą riedučiais padaro malonesnį, tačiau greičiau dyla ir yra jautresni karščiui.
Jei komfortas yra vienas iš pasirinkimo kriterijų, atkreipkite dėmesį į riedučių batų specifikacijas. Riedučių sienelės būna dviejų tipų : kietos ir minkštos. Kietos sienelės nebėra tokios populiarios pastaruoju metu, nes tokie riedučiai moterims yra mažiau patogūs. Minkštos sienelės vidinis pagrindas gaminamas iš plastiko arba karbono, o pats batas gaminamas iš minkštesnių medžiagų siekiant suteikti daugiau patogumo.
Kalbant apie komfortą labai svarbu yra riedučio bato įdėklas, į kurį statoma koja. Kadangi įdėklas turi tiesioginį kontaktą su koja, labai svarbu, kad jis būtų tinkamo dydžio ir formos. Yra keturi įdėklų tipai : standartiniai, automatiškai prisitaikantys, įdėklai „su atmintimi“ ir individualūs. Standartiniai įdėklai gaminami iš putų , yra minkšti ir suteikia ne patį geriausią komfortą. Automatiškai prisitaikantys įdėklai būna su geliniu padu , kuris prisitaiko prie pėdos, geriau prilaiko ją ir tokiu būdu jaučiamas didesnis komfortas. Įdėklai „su atmintimi“ yra panašūs į automatiškai prisitaikančius, tačiau jie prie pėdos prisitaiko pamažu ir galiausiai lieka tokios formos, kokios yra pėda. Riedučiai moterims būna ir su individualiais dėklais. Tai yra patys moderniausi įdėklai šiuo metu esantys prekyboje. Įsigijus tokius riedučius, įdėklai bus išlydyti specialiai pagal jūsų pėda ir taip bus pasiektas maksimalus patogumas. riedučiai moterims riedučių tipai moteriški riedučiai


Riedučiai moterims | Video

Close Menu