Riedučiai vaikams

Riedučiai vaikams | Kokius išrinkti?

riedučiai vaikams

Kaip visi žinome vaikai auga itin greitai, jų koja , atrodo auga dienomis, tad kaip išrinkti riedučius tinkamus ilgesniam laikui? Taip pat ne naujiena, kad vaikai dažnai neturi baimės jausmo ir drąsiai išbando naujus dalykus, net nepagalvodami apie atsargumą. Tad kaip juos apsaugoti? Ar jūsų vaikai riedučiais važinės lauke ar viduje, tam skirtose arenose? Kiek laiko ir kaip dažnai jie važinės? Atsakykite sau į šiuos klausimus, o apie tai ir dar daugiau rasite šiame straipsnyje.

Riedučiai vaikams laukui ar vidaus naudojimo?

Vienas pagrindinių skirtumų tarp šių riedučių yra ratukai. Lauko važiavimui skirti riedučiai turės minkštesnius ratukus, kurie skirti sugerti visiems kelio nelygumams. Tuo tarpu arenoje ar salėje skirti važiuoti riedučiai turės kietesnius ratukus ir nebus labai tinkami važiuoti lauke.
Jei galvojate, kad vaikais važinės tiek viduje, tiek lauke, patarimas būtų toks. Įsigykite geresnius, brangesnius riedučius skirtus važiuoti viduje ir pigesnę pora važiavimui lauke. Kadangi važiuojant lauke riedučiai nuolat turi kontaktą su smėliu, purvu, drėgme , vibracija ir kitais faktoriais, juos keisti reikės dažniau, tad geriau jei jie nebus tokie brangūs. Žinoma, pirkdami riedučius turėkite omenyje, kad tai vaikai. Negalime prognozuoti ar pasivažinėję kartą jie norės dar kada nors tai daryti, tad pirmi pasirinkimai neturėtų būti labai brangūs, tačiau nereikėtų ir taip taupyti, kad sugadintumėt pirmą vaiko ir riedučių pažintį.

riedučiai vaikams

Riedučiai vaikams | Dydis

Suprantame, kad vaikai auga itin greitai, o jų batų dydis gali keistis , kas kelis mėnesius. Tuomet kaip parinkti riedučius, kad nereikėtų pirkti per didelių dabar arba tokių, kuriuos greit išaugs? Tam teisingo atsakymo nėra, tačiau galime patarti ko reikėtų vengti. Riedučių dydis paprastai atitinka batų dydį, tad nederėtų pirkti daugiau nei vienu numeriu didesnių riedučių, nei vaiko bato dydis. To priežastys yra dvi: vaikas gali susitraumuoti važiuodamas su per dideliais riedučiais , o antra – vaikas nejaust malonumo pramogaudamas su nepatogia įranga ir daugiau to kartoti nebenorės.


Čia rasite riedučių istoriją
Čia apie riedučius moterims

Close Menu