Riedučiai vyrams

Važinėjimasis riedučiais yra puikus būdas aktyviai praleisti laisvalaikį ir linksmai leidžiant laiką gerinti savo fizinę formą. riedučiai vyrams riedučių tipaiTačiau norint gauti daugiausiai naudos reikia išsirinkti tinkamą porą riedučių. Riedučiai vyrams gaminami atsižvelgiant į vyro kojos dydį ir formą, bet kūno svorį. Svarbūs aspektai renkantis riedučius yra ratukai, guoliai, bato įdėklas, medžiagos, iš kurių gaminamas batas, stabdis, užsegimas.

Riedučių sudedamosios dalys

Bato sienelės gali būti minkštos arba kietos. Minkštos sienelės yra lankstesnės, patogesnės, leidžia labiau kvėpuoti kojai, taip pat riedučiai būna lengvesni. Kietos sienelės labiau akcentuotos kojos prilaikymui, tačiau yra pakankamai lanksčios.
Riedučiai vyrams turi dviejų tipų batų užraktus: sagtis ir raištelius. Sagtys yra populiaresnės, nes leidžia greičiau užsisegti, atsisegti riedučius, juos nusimauti ar užsimauti važiavimui. Raišteliai yra mažiau patikimi, nes gali atsirišti , tačiau yra pigesni ir leidžia tiksliau reguliuoti bato suveržimą.
Riedučiai vyrams gaminami su įvairaus dydžio ratukais, tad būkite tikri, kad pasirinksite tinkamai.Dideli ratukai skirti greičiui, maži- manevravimui. Ratukų guoliai taip pat yra labai svarbūs ir gaminami skirtingi. Jie žymimi ABEC kodu ir skaičiu šalia(ABEC 1, ABEC3, ABEC5, ABEC7). Kuo didesnis skaičius, tuo kokybiškesnis ir lengviau besisukantis guolis.
Riedučiai vyrams dažniausiai turi stabdį ant kulno, tačiau yra riedučių be stadžio arba su ABT stabdžių sistema, kurie yra skirti naujokams.

Nauji riedučiai vyrams

Būtinai įsitikinkite , kad riedučiai jums tikrai tinka. riedučiai vyrams riedučių tipai Nusipirkę užsidėkite juos namie ir pasivažinėkite kiek įmanoma ilgiau prieš važiuodami į lauką, po ko jau grąžinti riedučių nebegalėsite.
Taip pat reikia turėti omeny, kad naujokams ir stambesniems vyrams reikės stipresnio čiurnos prilaikymo. Rekomenduojama važiuoti riedučiais naudojant sportines kojines, nes paprastos kojinės labai lengvai nusmunka ir važiavimą padaro tikrai nepatogų.
Rinktis riedučius reikėtų vakare, kadangi per dieną jūsų koja patinsta ir yra kiek didesnė , nei ryte. Ryte parinkti riedučiai gali pasirodyti per maži naudojant juos vakare. Nepamirškite, kad riedučiai su laiku prisitaiko prie jūsų kojų, tad jei jie nėra visiškai patogūs vos užsidėjus, neskubėkite bandyti kitų, duokite šiek tiek laiko.

Siūlome paskaityti kitą straipsnį apie riedučius moterims

Dar daugiau apie riedučius angliškai paskaityti galite čia

Close Menu