Riedučių apsaugos

riedučių apsaugos geros Riedučių apsaugų pirkimas atrodo visiškai lengva užduotis, tačiau yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų žinoti renkantis riedučių apsaugos.Čia aptarsime skirtingas apsaugų rūšis ir stilius, bei kaip teisingai dėvėti riedučių apsaugos.

Riedučių apsaugos | Dydis

Kaip ir daugeliui kitų sporto šakų, taip ir riedučiams apsaugos turi užsidėti tvirtai, praktiškai nejudėti užfiksuotos ant kūno, tačiau neturi varžyti judesių tiek, kad būtų nepatogu ar net trukdytų judėti. Apsaugos gali būti parinktos pagal kūno svorį, čia galite rasi dydžių lentelę pagal ūgį , svorį ir kūno apimtis.

Riedučių apsaugos | Rūšys

Skirtingiems važiavimo stiliams yra skirtingos apsaugų rūšys. Yra dvi pagrindinės apsaugų rūšys, tai kasdieniniam važinėjimui ir agresyviam. Dar yra keletas išimčių, kaip viso kūno apsauginis kostiumas lenktynėms.

Laisvalaikio važinėjimui skirtos riedučių apsaugos

rieduciu apsaugos Ramiam kasdieniniam važinėjimui skirtos apsaugos yra paprastos ir lengvos, bet pakankamai saugo nutikus nedideliam incidentui. Tokios apsaugos gaminamos pradedantiesiems riedutininkams , tad yra lengvos ir nevaržančios judesių, kad ir taip sunkumų turinčiam žmogui, nesudarytų papildomų problemų.

Praktiškai visos apsaugos turi vienokį ar kitokį vedinimą. Tai reikalinga tam, kad apsaugos netrukdytų kvėpuot odai ir neprisigertų prakaito, kas apsaugų dėvėjimą padarytų nemalonų. Apsaugų medžiaginės dalys gaminamos iš medžiagos praleidžiančios orą.

Kaip ir viskas šiam pasauly, taip ir vyriškos bei moteriškos apsaugos stipriai skiriasi. Renkantis apsaugas, reikėtų atkreipti dėmesį kam jos skirtos, Vyriškos apsaugos ne tik gerokai didesnės, bet skiriasi ir jų forma, bet storis, kadangi turi atlaikyti didesnį svorį. Kai kurias riedučių apsaugas renkantis galima pasirinkti smūgį sugeriančia medžiagą, tai gali būti gelis arba plastmasė. Ji dedama tarp vidinės , delną dengiančios medžiagos ir išorinės medžiagos.

Riedučių apsaugos agresyviam važiavimui

Apsaugos ekstremaliam važiavimui daug labiau koncentruotos į apsaugą ir yra didesnės, storesnės, mažiau patogios, tačiau tokia jau saugumo kaina, kadangi agresyvūs riedutininkai daug labiau rizikuoja susitraumuoti ir tai daro nuolat.
Egzistuoja išorinės apsaugos dedamos ant rūbų ir vidinės, dedamos po rūbais. Didesnės – išorinės apsaugos labiau skirtos naujokams ir žmonėms, kurie tiesiog saugiau jaučiasi su didesnėmis, išorėje matomomis apsaugomis. Tuo tarpu labiau patyrę , savimi pasitikintys riedutininkai dažnai renkasi paslepiamas apsaugas. Tokios apsaugos taip pat turi geresnę vėdinimo sistemą, kadangi taip važiuodami žmonės prakaituoja kurkas labiau.

Svarbiausia apsaugų dalis – ŠALMAS

Video apie riedučių apsaugas

Close Menu